Apie

Sveiki, tinklaraščio skaitytojai!

Vienas iš didžiausių mano pomėgių – knygos. Vaikystėje mėgau žiūrėti į knygas. Aš jų neskaičiau, tiksliau, perskaitydavau tik pavadinimą, kuris matydavosi knygos nugarėlėje. Spoksodavau į knygų knygas, jų spalvas ir galvodavau, ką autorius ten parašė.  Ne tai, kad knygų visai neskaitydavau – skaitydavau, bet labiau patikdavo ne perskaityti, o įsivaizduoti, ką autoriai ten parašė.

Didžiausias knygų ‘zoologijos sodas’ buvo pas senelius, ypač pas mamos tėvus. Ten knygos lindėjo senelio padarytose lentynose, nuo grindų iki lubų, jos glaudėsi sekcijų kertėse, visuose kambariuose. Ten visai nesijaučiau kaip bibliotekoje ar knygyne – labiau bibliotekoje ar knygyne dėl knygų jaučiausi kaip namuose. Ir visgi malonu prisiminti tą svajojimą apie knygas – vien kiek ‘Mąstančios nendrės’ variantų buvo sukurta. Šis pavadinimas, iki šiol prisimenu, labai mane intrigavo.

Dabar skaitau knygas. Daug knygų. Seniau tai buvo susiję su mokslais, o dabar – su laisvalaikiu. Neturiu namų, apkrautų spausdintomis knygomis, bet turiu namus visur, kur pasiimu skaityklę.

Svajokime apie knygas!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s